Hrát loto jako pravidelný zvyk se vyplatilo

Muži z Michiganu se jeho zvyk vyplatil. Posledních 30 let hrál stejnou loterii. Nakonec se na něj přeci usmálo štěstí a letos v květnu vyhrál jackpot ve výši 167 407 amerických dolarů. 

58letý muž z Macomb County řekl úředníkům z Michigan Lottery, že si kupoval tiket Fantasy 5 ve stejném obchodě každé pondělí po celá desetiletí.

„Každé pondělí jsem si kupoval tiket na Fantasy 5 se sedmi tahy celých 30 let,“ řekl vítěz. „Když jsem ráno po tahu zkontroloval čísla a viděl, že odpovídají číslům na mém tiketu, byl jsem nadšený.“ Jeho výherní čísla byla 01-11-19-24-36.

Důležité jistě bylo vydržet a nevynechat. Dokážeš si představit ten pocit, když by za 30 let jednou nevsadil a zrovna by padla jeho čísla? 😉

U PSČloto však nemusíš vybírat čísla, stačí jednou zadat svoje PSČ. Navíc hrát pravidelně a vytvořit si tak zvyk je u nás ještě lepší, jelikož nemusíš nic vsadit a tak tě tato zábava nic nestojí a stačí už jen vydržet jako výše zmíněný výherce a těšit se na svoji výhru. Držíme palce a věříme, že tvoje výhra přijde určitě dřív.