Nejšťastnější znamení zvěrokruhu v roce 2020

 

Rok 2020 přináší štěstí ve všech aspektech pro pět znamení zvěrokruhu. Zjisti, zda je tvoje znamení jedním z nich.

Lev

Se štěstím nebo bez něj je Lev vždy hvězdou zvěrokruhu. Lev je v centru pozornosti bez ohledu na to kde je, aniž by na to musel vynaložit příliš velké úsilí. Má magnetickou osobnost a silný charakter. Je velmi snadné mít rád lvy, ale stejně snadné je najít lva nesnesitelného.

Lev je jedním z těch šťastných znamení jednoduše díky svému vítěznému postoji, který k sobě přitahuje jen dobré věci. Nikdo však není dokonalý. Pokaždé, když se lev zmýlí, nevzdá se a trvá na všem, co si sám zamanul. Lvům v roce 2020 bude přát dobré zdraví, budou mít řadu příležitostí pro svou kariéru a jejich milostný život bude opravdu bezproblémový

Panna

Pro panny bude rok 2020 na rozdíl od roku 2019 mimořádný! A to se týká všech aspektů života. Toto období bude naplněno materiálním i emočním blahobytem. Panny budou posilovat vztahy, které již mají, ale také vytvoří nové s lidmi, které obdivují a s nimiž se blízce propojí.

Jejich romantický vztah, pokud existuje, bude dlouhodobě vzkvétat. Najdou nové způsoby komunikace a nové cesty, jak se více sblížit se svými partnery, takže jejich vztah zesílí.  Nezadané panny by měli vědět, že letos přijde velká šance potkat svou spřízněnou duši. Všechna přání, která do roku 2020 mají, se jim povede splnit bez příliš velkého úsilí.

Ryby

I když si to nemusí z počátku úplně uvědomit, ryby jsou dalším znakem zvěrokruhu, který čeká v roce 2020 štěstí v lásce. Rok začne běžným, triviálním způsobem, bez významných událostí souvisejících se vztahem. Počínaje polovinou roku se však věci začnou měnit pro ryby k lepšímu.

V červnu budou mít lidé narození ve znamení ryby příležitost posílit svůj současný vztah nebo zahájit slibný nový. To je ten pravý čas, pro ryby v seriózního vztahu, aby pokročili na další úroveň, aby jejich vztah s partnerem mohl dál hladce fungovat.

Střelec

Střelec je jedním z nejvíce dobrodružných znamení zvěrokruhu. Je to znamení se svobodným, hlubokým a velmi nápaditým způsobem myšlení. Někdy se až může zdát, že střelec nemá hranice toho, co si přeje nebo čeho chce dosáhnout. Střelci míří vysoko a nevidí žádné překážky, které by jim bránily v dosažení jejich cílů, a tak je šance, že k nim dojdou mnohem vyšší.

Letos střelci najdou rovnováhu ve svém životě a odpovědi na některé otázky, které je nejvíce trápí. Setkají se s nespočtem výhodných příležitostmi, a to jak ohledně jejich kariéry, tak také co se týká cestování. A víme moc dobře, jak střelci rádi cestují!

Střelci také mají velkou šanci, že letos konečně najdou svou spřízněnou duši. Lze je snadno považovat za znamení s největším štěstím v tomto roce. Pokud jsi Střelec, připrav se na svůj mimořádně zajímavý milostný život zejména v první polovině roku.

Štír

Štíři mají také velkou šanci nalázt stabilního partnera, s nímž by si mohli vybudovat harmonický a dlouhodobý vztah. Pro štíry bude láska viset ve vzduchu hned od začátku roku. Ať už se bude jednat o starou lásku, která nerezaví, nebo o setkání s úplně novou osobou.

Tak či onak, štíři by raději neměli chtít mít možnost vše ovládat, jak je jim vlastní, ale měli by raději počkat a vidět, jak se vztah sám vyvine. Hvězdy budou mít pro štíry několik výzev, ale následně je za odvedenou práci a úsilí řádně odmění.

Bez ohledu na to, jaké jsi znamení, pokus se brát všechny věci tak, jak jsou, protože nemá smysl se nad nimi stresovat. Uvidíš, že nakonec vše dobře dopadne a uvědomíš si, že máš skutečné štěstí.